Обрати сторінку

Курси підвищення кваліфікації

Кадровий склад

Шкільний колектив складається з педагогічного колективу в складі 96  педпрацівників  та  29 техпрацівників.

Спеціаліст вищої категорії     –  54

Спеціаліст  першої категорії  –    7

Спеціаліст  другої категорії    –   8

Спеціаліст                                – 26

7 учителів мають звання «учитель-методист»,  34 – «старший учитель».  2 учителі – «Відмінники освіти України», 2 – нагороджені Почесною Грамотою МОН України, 1 – Подякою МОН України,  4 – Грамотою Верховної Ради.

Педагогічний колектив :

№ з/п   ПІБ   Посада Категорія Педагогічне звання

Адміністрація

1. Король Микола Олексійович директор вища старший учитель
2. Романишин Ірина Богданівна заступник директора вища старший учитель
3. Курчиян  Мирослава Василівна заступник директора вища старший учитель
4. Тилько Оксана Іванівна заступник директора вища старший учитель

М/о вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури

1. Порило Галина Петрівна учитель української мови та літератури вища старший учитель
2. Нікуліна Тетяна Євгенівна учитель української мови та літератури вища старший учитель
3. Мойса Ірина Романівна учитель української мови та літератури вища
4. Клевченко Дарія Степанівна учитель української мови та літератури вища старший учитель
5. Пайтак Галина Михайлівна учитель української мови та літератури вища
6. Пурська Любов Степанівна учитель української мови та літератури вища старший вчитель
7. Оконь Олена Михайлівна учитель української мови та літератури І
8. Коринкевич  Анна Олександрівна учитель української мови та літератури І
9. Леськів  Оксана Василівна учитель української мови та літератури спеціаліст
10. Блейчик Алла Вітольдівна учитель зарубіжної літератури вища старший учитель
11. Лисецька Валентина Анатоліївна учитель зарубіжної літератури вища учитель-методист
12. Харчук Наталія Іванівна учитель зарубіжної літератури вища старший учитель
  М/о вчителів іноземної мови
1. Джура Лариса Миколаїівна учитель англійської мови вища старший учитель
2. Бабич Наталія Василівна учитель англійської мови вища старший учитель
3. Костишин Марія Ярославівна учитель англійської мови вища старший учитель
4. Стадник  Ірина Любомирівна учитель англійської мови вища
5. Камецька Ольга Володимирівна учитель англійської мови вища
6. Козуб Роксолана Степанівна учитель англійської мови спеціаліст
7. Вакуленко Юлія Іванівна учитель англійської мови ІІ відп. по догляду за дитиною
8. Скамай Ілона Іванівна учитель англійської мови вища
9. Глова Юлія Ярославівна учитель англійської мови ІІ
10. Швець Оксана Ярославівна учитель німецької мови вища
11. Карнаушенко Ірина Ігорівна учитель англійської мови ІІ
12. Федчишин  Мар’яна Юріївна учитель англійської мови спеціаліст    
    М/о вчителів математики та інформатики
1. Любицька Євгенія Іванівна учитель математики вища учитель-методист
2. Мартин  Наталя Олексіївна учитель математики вища старший учитель  
3. Кузь Наталія Анатоліївна учитель математики вища старший учитель
4. Качмар Оксана Володимирівна учитель математики вища старший учитель
5. Смалюх Віра Стефанівна учитель математики вища старший учитель
6. Явна Ірина Василівна учитель математики вища
7. Якимів Ольга Ярославівна учитель математики вища
8. Кусень Назарій Ярославович учитель інформатики спеціаліст    
9. Саідов Назар Русланович учитель інформатики спеціаліст
М/о вчителів біології та хімії
1. Федьків Володимир Миколайович учитель хімії І
2. Голембйовська Вікторія Володимирівна учитель хімії вища    
3. Моргун Любов Миколаівна учитель хімії ІІ відпустка по догляду за дитиною
4. .Москаль Ірина Орестівна учитель біології вища учитель-методист
5. Маслиган Ярослав Олексійович учитель біології вища учитель-методист
М/о вчителів фізики та географії
1. Вільчинська Галина Степанівна учитель фізики вища
2. Павенська Оксана Юріївна учитель фізики вища старший учитель
3. Сало Любов Іванівна учитель географії вища
4. Кутняк Галина Романівна учитель географії вища старший учитель
5. Каднічанська Мирослава Ярославівна учитель географії вища старший учитель

М/о вчителів історії та мистецтва

1. Гуль Оксана Ярославівна учитель історії вища учитель-методист
2. Бартосевич Оксана Володимирівна учитель історії вища старший учитель
3. Фіцко Світлана Степанівна учитель історії І
4. Пришляк Оксана Ярославівна учитель музики вища старший учитель
5. Грабар Богдан Михайлович учитель образотв. мистецтва вища учитель-методист

М/о вчителів фізичної культури та  предмета «Захист Вітчизни»

1. Бережна Юлія Вікторівна учитель фізкультури ІІ
2. Гето Ігор Петрович учитель фізкультури вища старший учитель
3. Коваль Петро Степанович учитель фізкультури спеціаліст
4. Кокідько Сергій Степанович учитель предмета «Захист Вітчизни» спеціаліст

М/о вчителів трудового навчання і автосправи

1. Мандюк Юрій Євгенович учитель трудового навчання вища
2. Бабяк Роман Леонідович учитель автосправи вища старший учитель
3. Охримович Петро Зіновійович учитель автосправи ІІ

М\о вчителів початкових класів

1. Балабух Олександра Ігорівна вчитель початкових класів спеціаліст старший учитель
2. Біляк Олександра Михайлівна вчитель початкових класів вища старший учитель
3. Бойко Галина Іванівна вчитель початкових класів ІІ
4. Бочуляк Леся Володимирівна вчитель початкових класів вища учитель-методист
5. Василевська Юлія Богданівна вчитель початкових класів ІІ відпустка по догляду за дитино.
6. Гураль Леся Василівна вчитель початкових класів вища старший учитель
7. Дмітрієва Ольга Василівна вчитель початкових класів спеціаліст відпустка по догляду за дитиною  
8. Довгань Олександра Григорівіна вчитель початкових класів вища старший учитель
9. Дрогуль Уляна Іванівна вчитель початкових класів вища
10. Дума Зоряна Михайлівна вчитель початкових класів вища старший учитель
11. Жинко Галина Михайлівна вчитель початкових класів спеціаліст старший учитель
12. Щудлюк Любов Романівна вчитель початкових класів спеціаліст
13. Канащук Єлезавета Романівна вчитель початкових класів спеціаліст  
14. Кисіль Наталія Михайлівна вчитель початкових класів вища старший учитель
15. Козак Оксана Романівна вчитель початкових класів спеціаліст
16. Лозинська Діана Юріївна вчитель початкових класів вища
17. Міщук Галина Зіновіївна вчитель початкових класів ІІ відпустка по догляду за дитиною
18. Петровська Галина Олегівна вчитель початкових класів вища старший учитель
19. Салашник Ірина Володимирівна вчитель початкових класів вища старший учитель
20. Харчун Світлана Олександрівна вчитель початкових класів І
21. Чапляк Мирослава Володимирівна вчитель початкових класів спеціаліст

 

1. Ціж Галина Дмитрівна практичний психолог вища практичний психолог-методист
2. Тимців Наталя Василівна педагог-організатор І
3. Дупелич Оксана Богданівна соціальний педагог вища
4. Казберук Раїса Іванівна вихователь ГПД вища старший учитель  
5. Полянчич Ольга Олександрівна вихователь ГПД спеціаліст
6. Гервасьєва Ірина Романівна асистент вчителя спеціаліст
7. Сас  Ірина Володимирівна асистент вчителя спеціаліст    
8. Костів Марія Іванівна асистент вчителя спеціаліст    
9. Дацко-Грабар Мар’яна Олексіївна асистент вчителя спеціаліст    
10. Дупелич Софія Олегівна асистент вчителя спеціаліст    
11. Лаган Наталія Ігорівна асистент вчителя спеціаліст    
12. Євуш Христина Романівна асистент вчителя спеціаліст    
13. Школьний Костянтин Володимирович керівник гуртка спеціаліст
14. Перенко Надія Зеновіївна керівник гуртка спеціаліст
15. Фединська Ніна Йосипівна керівник гуртка спеціаліст
16. Гачевська Уляна Євгенівна керівник гуртка спеціаліст