.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ІГРИ –  «Lviv School Quiz»
Відбувся 5 етап шкільних квізів для учнів 4 – класів. Вітаємо переможців команду «Барвінчата – нушенята».
Для учнів 8- 9 класів пройшов 4 етап шкільних квізів.
Вітаєм команду переможців « Магістри логіки».
Учасники показали серйозну підготовку, змагалися у кмітливості, гарно проявили свої знання.
Чекаємо  і гтуємося до наступних цікавих етапів інтелектуальних ігор.

Шкільні інтелектуальні ігри для учнів 8-9-их класів

Сформовано команди для гри у шкільних квізах – 2023

Результати перших шкільних інтелектуальних ігор

Відбулися перші інтелектуальні ігри у 4-А, Б, В, Г  класах , разом із класними керівниками @Iryna Салашник, @Леся Бочуляк, @ДіанаЛозинська та @Люба Щудлюк.
Уважно слухали завдання, вміло і дотримуючись правил відповідали, аналізували, вміло вправлялися в кмітливості та ерудиції.
Раділи перемозі і знову стали готуватися до наступних турів гри.
ВІТАЄМО переможців.

Продовжуємо проводити інтелектуальні ігри. Учні 4- Г класу разом з @Люба Щудлюк сьогодні змагалися у вправності на розвиток асоціативного і логічного мислення. Вміло застосовували набуті знання про різні предмети і явища. Вітаємо команду переможців.
Продовжуємо готуватися до наступних турів. Успіху!

2021-2022 н.р.

Міський конкурс відеороликів на патріотичну тему  – І місце

Міський конкурс малюнків “Голодомор! Україна пам’ятає!” – І місце , Заблоцька С.

Міський конкурс “Різдвяне диво” -переможець  Леньо О. , 5-В кл.

С  П  И  С  О  К

призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових  дисциплін

у  2020-2021 н.р.

Прізвище та ім’я

учня

Клас Місце    Предмет
1. Томчук Даниїл 7-В

укр.мова і літ.

2. Сікорський Роман 7-В І трудове навчання
3. Язович Олена-Марія 8-А

трудове навчання

географія

4.. Ерьомкіна Христина 9-В

географія

5. Салашник Соломія-Богуслава 9-В

німецька мова

англ.мова

6. Гайдук Софія 10-Б ІІІ історія
7. Курій Святослав 10-Б ІІ біологія
8. Лабазевич Ілона 10-Б ІІІ математика
9. Федючка Юлія 11-А ІІІ укр.мова і літ.
10. Сенчук Наталя 11-Б ІІІ нім.мова
11. Петлін Максим 11-Б ІІІ інформаційні технології

Результати ІІ етапу  Х  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської      молоді  імені Тараса Шевченка

І місце – Томчук Даниїл (7-В клас), вч. Нікуліна Т.Є., Пурська Л.С.

ІІІ місце – Заблоцька Христина (9-В клас), вч. Романишин І.Б.

Результати  ІІ етапу   ХХ  Міжнародного  конкурсу з української мови

імені  Петра Яцика

ІІІ місце   – Женчур Остап (4-А клас), вч.  Дума З.М.

І місце     – Томчук Даниїл (7-В клас), вч.   Пурська Л.С.

ІІ місце    –  Марунчак Катерина (9-В клас),вч.  Романишин І.Б.

ІІІ місце    – Гайдук Софія (10-Б клас), вч. Нікуліна Т.Є.

1. Учні школи брали активну участь у конкурсах 2020 р. і зайняли такі місця та отримали нагороди:
  • Репецька Діана –  11-А клас  – І місце  у міському конкурсі на кращий відеоколаж  «Від Крутів до Майдану».
  • Команда учнів «Дорога без стресу» – І місце в обласних змаганнях команд «Юних поліцейських Львівщини» – у конкурсах: «Перша домедична допомога», «Основи самозахисту», «Теоретичні знання основ правознавства і Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник»;  нагороджена Кубком і Дипломом Головного  управління національної поліції у Львівській області.
  • Члени екологічного гуртка – І місце у проекті «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства», спрямованого на формування екокультури школярів та створення необхідних умов і можливостей для її розвитку в Україні.
  • Театральний колектив школи «Світ» на міському фестивалі театрального мистецтва «Шевченко і сучасність»  нагороджений Кубком і Дипломом управління освіти.
  • Участь у брейн-ринзі «Терези Феміди ». ІІ місце  серед команд Сихівського та Личаківського районів.
  • Участь у соціальному проекті «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!», спрямованому на протидію пасивності, байдужості і брехні, які руйнують світ у ХХ! столітті.