Обрати сторінку

6. Гайдук Софія 10-Б ІІІ історія
7. Курій Святослав 10-Б ІІ біологія
8. Лабазевич Ілона 10-Б ІІІ математика
9. Федючка Юлія 11-А ІІІ укр.мова і літ.
10. Сенчук Наталя 11-Б ІІІ нім.мова
11. Петлін Максим 11-Б ІІІ інформаційні технології

Результати ІІ етапу  Х  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської      молоді  імені Тараса Шевченка

І місце – Томчук Даниїл (7-В клас), вч. Нікуліна Т.Є., Пурська Л.С.

ІІІ місце – Заблоцька Христина (9-В клас), вч. Романишин І.Б.

Результати  ІІ етапу   ХХ  Міжнародного  конкурсу з української мови

імені  Петра Яцика

ІІІ місце   – Женчур Остап (4-А клас), вч.  Дума З.М.

І місце     – Томчук Даниїл (7-В клас), вч.   Пурська Л.С.

ІІ місце    –  Марунчак Катерина (9-В клас),вч.  Романишин І.Б.

ІІІ місце    – Гайдук Софія (10-Б клас), вч. Нікуліна Т.Є.

Учні школи стали переможцями у конкурсі шкільних проектів friendlyschool.
Кімната надання першої медичної допомоги уже облаштована та введена в роботу  навчально-виховного  процесу.
  1. Учні школи брали активну участь у конкурсах 2019 р. і зайняли такі місця та отримали нагороди:
  • Репецька Діана –  11-А клас  – І місце  у міському конкурсі на кращий відеоколаж  «Від Крутів до Майдану».
  • Команда учнів «Дорога без стресу» – І місце в обласних змаганнях команд «Юних поліцейських Львівщини» – у конкурсах: «Перша домедична допомога», «Основи самозахисту», «Теоретичні знання основ правознавства і Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник»;  нагороджена Кубком і Дипломом Головного  управління національної поліції у Львівській області.
  • Члени екологічного гуртка – І місце у проекті «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства», спрямованого на формування екокультури школярів та створення необхідних умов і можливостей для її розвитку в Україні.
  • Театральний колектив школи «Світ» на міському фестивалі театрального мистецтва «Шевченко і сучасність»  нагороджений Кубком і Дипломом управління освіти.

• 11-14.09.2019 р. – м.Жешов (Польща) – участь команди школи у фіналі Освітньої кампанії шкіл у рамках Дня Європейської співпраці (керівник команди вчитель зарубіжної літератури Лисецька В.А.).
  • Участь у брейн-ринзі «Терези Феміди – 2019». ІІ місце  серед команд Сихівського та Личаківського районів.
  • Участь у соціальному проекті «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!», спрямованому на протидію пасивності, байдужості і брехні, які руйнують світ у ХХ! столітті.