Обрати сторінку

В рамках Дня самоврядування  провели “Веселі перерви”

“ГОЛОДОМОР-геноцид нації !” – перегляд фільму учнями 11-их кл.

Міський конкурс  малюнків про Голодомор  в Україні

Флеш-моб “Хустка – код нації!”

Леся Українка – 150 років від дня народження.  Це вона, вслід за Шевченком, переконала свій народ у тому, що він може говорити й бути почутим, претендувати на визнання й славу. Пам’ятаємо! Вшановуємо!

Пропонуємо добірку корисних посилань 2021р., які можна використати у підготовці до виховних годин:

Виховна робота

Виховна система закладу освіти – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі є:- реалізація особистісно орієнтованого підходу в освітньому процесі;

– залучення молоді до національної та світової культури;

– збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

– виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

– забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Флешмоб “Ой у лузі червона калина”

Тиха акція “Революція Гідності”

Свято День працівника освіти

Свято Дитинства

Пам’яті жертв Голодомору 32-33 р.р.

Пришкільний табір

Тема першого уроку у 2021-2022 н.р.               “Україна – 30 років Незалежності”             “Навчання під час адаптивного карантину”
НАЦІОНАЛЬНО- ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

Щорічна благодійна акція До св. Миколая- допомога дітям , мирним жителям в зоні бойових дій (ООС). Передали сувеніри, солодощі, іграшки, одяг, канцтовари.

Учні 7-Г кл.,дистанційно, виготовили листівки для ліквідаторів на ЧАЕС із словами подяки.

Учні 4-их кл. виготовили паперових журавлів і створили інсталяцію «А журавлі у небі…»

До Дня Соборності України провели:

Акцію “Що для мена  Україна ?” (вирізали синьо-жовті долоньки й прикріпили на обрис карти України);

Учні  6-В класу символічно  об”єдналися  у Живий ланцюг, тримаючись за руки;

На обрисі карти України прикріпляли   жовто-сині обереги;

Урочисто підняли прапор України та  виконали Гімн.

Учні 4-В класу малювали стіннівки про Свято Соборності України.

ПОВТОРЮЄМО правила поведінки під час зимових канікул !!!

В казці, в дії,в русі безпеки на дорозі.

“БЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ”