Обрати сторінку

Леся Українка – 150 років від дня народження.  Це вона, вслід за Шевченком, переконала свій народ у тому, що він може говорити й бути почутим, претендувати на визнання й славу. Пам’ятаємо! Вшановуємо!

Пропонуємо добірку корисних посилань 2020-2021р.р., які можна використати у підготовці до виховних годин:

Виховна робота

Виховна система закладу освіти – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Пріоритетним у виховній роботі є:- реалізація особистісно орієнтованого підходу в освітньому процесі;

– залучення молоді до національної та світової культури;

– збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

– виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

– забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Флешмоб “Ой у лузі червона калина”

Тиха акція “Революція Гідності”

Свято День працівника освіти

Свято Дитинства

Пам’яті жертв Голодомору 32-33 р.р.

Пришкільний табір

Тема першого уроку у 2021-2022 н.р.                                                                                                                                       – “Україна – 30 років Незалежності”                                                                                                                                          – Навчання під час адаптивного карантину

26 квітня – 35 річниця Чорнобильської катастрофи, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Наша школа щорічно вшановує пам’ять  загиблих на Чорнобильській АЕС, найбільшої трагедії і не тільки України.

19.04.21р.-учні 7-Г кл.,дистанційно, виготовили листівки для ліквідаторів на ЧАЕС із словами подяки.

Учні 4-их кл. виготовили паперових журавлів і створили інсталяцію «А журавлі у небі…»та запалили свічки пам’яті за загиблими під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Учні 5-В кл., дистанційно,  виготовили стіннівки «Чорнобиль в цифрах і фактах».

Учні 9-А кл. взяли участь у онлайн-вікторині “Чорнобиль- зона відчуження” на платформі  Kahoot.

23.04.21р., напередодні відзначення 35 річниці з Дня трагедії на ЧАЕС, ЦПРПП разом із  парламентом старшокласників  взяли участь у Zoom– конференції  « Інтерв’ю з ліквідатором ЧАЕС – Слідами Чорнобиля. Історія і сучасні виклики». Діти мали змогу дистанційно послухати історії очевидця  подій того часу, задати питання.

До Дня Соборності України провели:

Акцію “Що для мена  Україна ?” (вирізали синьо-жовті долоньки й прикріпили на обрис карти України);

Учні  6-В класу символічно  об”єдналися  у Живий ланцюг, тримаючись за руки;

На обрисі карти України прикріпляли   жовто-сині обереги;

Урочисто підняли прапор України та  виконали Гімн.

Учні 4-В класу малювали стіннівки про Свято Соборності України.