м/о вчителів іноземних мов

Голова - Стадник І. Л.

Тема, над якою працює кафедра: «Застосування компетентнісного підходу до навчання іноземної мови у контексті положень нової школи згідно із державними стандартами базової і повної загальної середньої освіти».

Гасло вчителів кафедри: «Самовдосконалення через пізнання нового»

Вчиителі кафедри іноземних мов СШЗ №42 міста Львів:

1. Бабич Наталя Василівна

– закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка за спеціальністю учитель англійської мови. Працює у         СЗШ № 42 на посаді вчителя англійської мови з 1993 року. Педагогічний стаж- 26 років. Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель». Є членом журі ІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади з іноземної мови, членом журі міської учнівської інтернет-олімпіади англійської мови. Постійний учасник навчальних тренінгів та семінарів. Учні – переможці ІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади серед учнів 8 – 11-х класів, а також конкурсу серед учнів 9-11 класів ЗНЗ м. Львова “LCCInternationalEnglishPublicSpeakingCompetition”.

1. Костишин Марія Ярославівна
  • закінчила ЛДУ ім. І.Франка за спеціальністю «англійська мова та література»; працює у школі на посаді вчителя англійської мови. Педагогічний стаж – 23 роки, вчитель вищої категорії. Учасник навчальних тренінгів та семінарів. Учні – переможці ІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади серед учнів 8 – 11-х класів.
  1. Джура Лариса Миколаївна
  • закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка за спеціальністю учитель англійської мови. Працює у школі на посаді вчителя англійської мови. Педагогічний стаж – 32 років, вчитель вищої категорії, педагогічне звання “Старший вчитель”.Учасник навчальних тренінгів та семінарів.
  1. Стадник Ірина Любомирівна
  • закінчила ЛНУ ім. І.Франка за спеціальністю «англійська мова та література». Працює у школі на посаді вчителя англійської мови, педагогічний стаж – 20 років, спеціаліст другої категорії. Постійний учасник навчальних семінарів,конференцій , вебінарів та тренінгів. Учні – переможці ІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади серед учнів 8 – 11-х класів. Член журі ІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади з іноземної мови.
  1. Скамай Ілона Іванівна
  • закінчила ЛНУ ім. І. Франка за спеціальностями «слов’янська філологія» та «англійська мова та література». Працює у школі на посаді вчителя англійської та польської мов, педагогічний стаж – 24 роки, вчитель вищої  категорії. Постійний учасник навчальних тренінгів та семінарів.
  1. Камецька Ольга Володимирівна

Закінчила Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка за спеціальністю учитель французької, англійської  мов  та зарубіжної літератури.  Працює у школі на посаді вчителя англійської мови. Педагогічний стаж – 18 років, вчитель першої категорії. Педагогічне кредо –‘Той справжній вчитель , хто постійно вчиться.’

7. Глова Юлія Ярославівна

• закінчила ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «англійська та німецька мова та література», педагогічний стаж – 4 роки, спеціаліст, працює у школі на посаді вчителя англійської та німецької мов. Тема, над якою працює вчитель: «Застосування інтерактивних технологій, як один із способів підвищення ефективності сучасного уроку іноземної мови». Педагогічне кредо – «Знай, люби, розумій, поважай! Тільки той може бути вчителем, хто має добре серце й душу!»
  1. Вакуленко Юлія Іванівна
  • закінчила ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «англійська філологія», працює у школі на посаді вчителя англійської мови. Педагогічний стаж – 7 роки, вчитель другої категорії. Педагогічне кредо: «Сучасний урок – демократичний, який проводиться не для учнів, а з учнями».
  1. Козуб Роксолана Остапівна

Педагогічний стаж 1 рік. Активний учасник тренінгів та семінарів. Педагогічне кредо : “Teaching Heart to Heart”.

10 .Швець Оксана Ярославівна

• закінчила ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «німецька мова та література. Працює у школі на посаді вчителя німецької мови. Педагогічний стаж – 21 років. Вчитель першої категорії. Учні – переможці ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади серед учнів 8 – 11-х класів. Постійний учасник навчальних тренінгів та семінарів. Член журі ІІ етапу Всеукраїнської Олімпіади з іноземної мови.

11. Близняк Христина Михайлівна

• закінчила ЛНУ   ім.Івана  Франка за спеціальністю «вчитель  французької  та  іспанської мов і літератури». Стаж роботи – 11 років, кваліфікаційна   категорія: «вчитель  II  категорії». Проблема,  над  якою працює вчитель –  «Ігрові  моменти на  уроках  французької  мови». Педагогічне  кредо: Une bonne  formation aujourd`huest  un avenirreussi (Гарне  навчання  сьогодні – успішне майбутнє).