Обрати сторінку

м. Львів, вул. Каштанова, 9, тел./факс (032) 271-22-26; 251-45-57

Схвалено педрадою                                                                Затверджую:

27.08.2020 р.                                                                              Директор школи

Протокол № 7                                                                        _____________ Король М.О.

27.08.2020 р.

Освітня програма закладу освіти

(середньої загальноосвітньої школи № 42 м. Львова)

на  2020-2021  н.р.

Освітню програму закладу загальної середньої освіти розроблено на основі :

• Типової освітньої програми початкової освіти під керівництвом О.Я.Савченко (НУШ-1-2 класи), затвердженої наказом МОН України № 1272 від 08.10.2019 р.;
  • Типової освітньої програми початкової освіти під керівництвом О.Я.Савченко (НУШ-3-4 класи), затвердженої наказом МОН України № 1273 від 08.10.2019 р.;
  • Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня, затвердженої наказом МОН України № 407 від  04.2018 р;
  • Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України № 405 від 20.04.2018 р.;
  • Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України № 408 від 20.04.2018 р. (в редакції наказу МОН України від 28.11.2019 р. № 1493.

Освітню  програму (І ступеня) укладено за такими освітніми  галузями :

• мови і літератури
  • іншомовна освіта
  • математична
  • природнича
  • технологічна
  • інформатична
  • соціальна та здоров’язбережувальна
  • громадянська та історична
  • мистецька
  • фізкультурна

Освітню програму (ІІ-ІІІ ступенів)  укладено за такими освітніми напрямами :

• мови і літератури
  • суспільствознавство
  • мистецтво
  • математика
  • природознавство
  • технології
  • здоров’я і фізична культура.

На основі освітньої програми закладу освіти складено навчальні плани для школи І, ІІ та ІІІ ступеня, що конкретизують організацію освітнього процесу.

Навчальний план закладу освіти І ступеня  для 1-3 класів складено за  додатком 1 до Типової освітньої програми початкової освіти під керівництвом О.Я.Савченко (НУШ). Додатковий час виділено на вивчення предметів:  українська мова  – 1 год. (1-3 класи),  математика  – 1 год. (3 клас).

Навчальний план для 4 класу складено за  таблицею1 до  Типової освітньої програми закладів освіти  І ступеня (початкова освіта)  (зі змінами). Додатковий час  у 3-4 класах виділено на такі предмети: українська мова – 1 год., християнська етика – 1 год.

Навчальний план закладу освіти ІІ ступеня для 5-7 класів складено за таблицею № 1 до Типової освітньої програми (Навчальний план закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою). Додатковий час у 5-х класах виділено на такі предмети: англійську мову  – 1 год., математику – 1 год., християнську етику – 0,5 год.; на  консультації – 1 год.;  у 6-х класах – на  математику – 1 год., християнську етику – 0,5 год.; на консультації – 2 год.; у 7-х класах – на українську мову – 1 год., англійську мову – 0,5 год., на  математику – 1 год., християнську етику – 0,5 год.; на консультації – 2 год.

Навчальний план для 8-9-х класів складено за таблицею 10 (Навчальний план закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою і вивченням  двох іноземних мов). Додатковий  час виділено у 8-х класах – на українську мову – 0,5 год., алгебру – 1 год.; на  консультації – 2 год.; у 9-х класах  – на  алгебру – 1 год.;  на  консультації – 1 год.

Навчальний план для учнів 10-11-х класів складено на основі Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня. Навчальними планами старшої школи передбачається реалізація освітніх галузей базового навчального плану Державного стандарту через окремі предмети і курси за вибором. Варіативна складова передбачає  збільшення годин на вивчення окремих предметів інваріантної складової, упровадження курсів за вибором, індивідуальні та групові заняття.  Для  учнів 10-х та 11-х класів використано навчальний план універсального профілю, складеного відповідно до академічного рівня змісту освіти  – таблиця 2 (Навчальний план для 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти).

Години  у 10 класі виділені на такі базові предмети:  українську мову – 1 год., українську літературу – 1 год., англійську мову – 1 год., алгебру – 1 год, геометрію – 1 год.; на консультації – 3 год.; в 11 класі  – на  українську мову – 1 год., українську літературу – 1 год., англійську мову – 1 год., зарубіжну літературу – 1 год., алгебру – 1 год., геометрію – 1 год.; на консультації – 3 год.

м. Львів, вул. Каштанова, 9, тел../факс (032) 271-22-26; 251-45-57

Схвалено педрадою                                                     Затверджую:

27.08.2020 р.                                                                   Директор школи

Протокол № 7                                                                   _______________Король М.О.

27 серпня  2020 р.

Навчальний план для учнів 1-3 класів

(НУШ 1)

на 2020-2021 н.р.