До уваги батьків майбутніх першокласників!

Набір учнів у 1 клас відбувається згідно Порядку зарахування, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018р № 367

Згідно рішення виконавчого комітету ЛМР № 207 від 07.03. 2023 року, територія обслуговування СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №42 м.Львова:

• вул .Каштанова
  • вул. Китайська
  • вул. Кленова
  • вул. О.Кузьми
  • вул. Майорівка
  • вул. Медової Печери
  • вул. Латвійська
  • вул. Пасічна, 47-73 (непарні номери будинків)
  • вул. Пасічна, 44-84, 84a (парні номери будинків)
  • вул. Садівнича
  • вул. Симиренків
  • вул. Соколина
  • вул. І.Стешенка
  • вул. Є.Ярошинської

Кінцева дата подання документів єдина для всіх – 31 травня.

Якщо на 31 травня кількість поданих заяв перевищує кількість місць, то до 1 червня зараховуються діти:

• місце проживання яких на території обслуговування школи підтверджене;
  • які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами учнів цього закладу освіти;
  • які є дітьми працівників цього закладу освіти.

До 15 червня зараховуються всі інші діти за результатами жеребкування. Воно проводиться з 5 до 10 червня та є публічним.

З 1 до 15 червня заяви про зарахування не приймаються. Але після 15 червня є можливість подати заяви на вільні місця.

Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

• заяву на ім’я директора школи;
  • копію свідоцтва про народження дитини ( під час подання копії надається оригінал документу);
  • Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової
    документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу
    про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», який затвердженою
    наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682,
    зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за
    № 794/18089.
  • Інші документи передбачені для зарахування. Деталі див у листі МОН

До першого класу зараховуються діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять перед вступом до школи.

Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей  із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування тобто до 29 травня.

При поданні заяви має бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу.

Заява не прийматиметься і не реєструватиметься у разі відсутності хоча б одного з вказаних обов’язкових документів.

Набирають 1-ші класи у 2021-2022 н. р. вчителі, які в своїй роботі використовують сучасні освітні технології інформаційно-комунікативного навчання та ефективні форми і методи ведення уроків.

Педагоги розвивають у дітей основні компетентності творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.