НАШІ СПІЛЬНІ ЗАХОДИ З БАТЬКАМИ.

Христос Рождається!
Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, теплом і надзвичайною атмосферою, наповненою миром маленького Дитяти.
І в передріздвяну та передноворічну атмосферу поринули діти нашої школи.
З неймовірним захопленням усі разом відсвяткували “День Пампуха”, виготовляли ялинкові прикраси, колядували і щедрували подивились і послухали казки та просто захоплююче провели час разом.
Дякуємо Вам, наші Захисники, що даруєте дітям радість.
Різдво об’єднує усіх нас в одну велику родину!
Миру усім і безмежної радості!

Спільні справи тільки об’єднують.1-В клас долучився до Міжнародного дня ПІЦИ.

Участь батьків в освітньому процесі дитини, відповідальність за її навчальний прогрес  є не тільки їх правом, а й обов’язком.

Спільна праця з батьками  – 2023

Батьки та їх професії

Важливою складовою сучасної школи є  роботи з батьками  щодо  організації освітнього процесу та тісна співпраця з ними

21 березня – Всесвітній день людей із синдромом Дауна.
Асистенти вчителів нашої школи підготували і провели ряд заходів:
– флеш -моб «Непарні яскраві шкарпетки»;
– акцію « Шкарпетки для ЗСУ»;
– експрес-інформацію по шкільному радіо «Ми не тільки здібні, а ще й дуже талановиті»;
інформативний захід, щодо підвищення рівня обізнаності про людей із синдромом Дауна;
– виставу «Ліга непарних шкарпеток»;
– вчителі провели години спілкування і уроки на підтримку дітей із синдромом Дауна під гаслом «Всі ми різні, але всі рівні» разом із Леся Біляк Кравець, @Олександра Балабух, @Мирослава Чапляк.
Про щиру, теплу атмосферу, яка панувала на заходах неможливо передати словами. Батьки разом з дітьми і вчителями грали ігри, танцювали і вправлялися у вікторинах.
Тож наші зусилля сприятимуть інтеграції дітей із синдромом Дауна у більш доброзичливий та по-справжньому відкритий світ.